Listopad 2010

17.listopadu jsem byl na náměstí !

28. listopadu 2010 v 19:18 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

Jde chlap po Václaváku, mává rudou vlajkou a řve:
"Ať žije menstruace."
Chvíli ho pozoruje nějaký pán a pak mu řekne:
"Co blázníte. Snad ať žije revoluce, ne?"
Chlap nato:
"Mně to je jedno, hlavně když teče krev."

Jak poznáte že české dráhy stávkuji?

28. listopadu 2010 v 19:11 | demagog |  ostatní parodie

Víte jak poznáte že české dráhy stávkují ???


      NIJAK

Ruská logika funguje

28. listopadu 2010 v 19:06 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

V sovětské armádě si při nástupu jeden voják kýchnul.
"Kto kychnul?" ptá se velitel.
Nikdo se nepřihlásí, proto velitel vydá rozkaz:
"Pěrvyj rjad šagom v šag pastreljáť!"
Ozve se střelba a první řada padne.
"Kto kychnůl?" ptá se znovu velitel.
Opět se nikdo nepřihlásí, proto velitel vydá rozkaz:
"Vtarój rjad šagom v šag pastreljáť!"
Padne druhá řada.
"Któ kychnůl?"
Po té hrůze to jeden z vojáků nevydrží a přizná se:
"Ja!"
Velitel odpoví:
"Na zdaróvje!"

Brát antikoncepci už není IN

28. listopadu 2010 v 19:01 | demagog |  povídky - parodie-vtipy
Ptá se jedna přítelkyně druhé:
"Hele, používáš nějakou antikoncepci?"
"Ne, já beru antidepresíva!"
"A to pomáhá?"
"Celkem ano, mám pět dětí a je mi to fuk."

Miluje moderní umění

28. listopadu 2010 v 18:58 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

Dva mladíci na prohlídce v galerii moderního umění se octnou v sále věnovaném sochařství.
Kolem nich samé ohnuté trubky, rozbité sklo a podivné tvary.
Jeden říká:
"Radši padáme, než nás obviní, že jsme to tady zřídili."

Nejchytřejší zvíře je medvěd

28. listopadu 2010 v 18:53 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

Liška říká: "Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku, ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili." Na to říká vlk: "Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu spočítali ovce, tak mě taky vyhodili". Medvěd se chlubí: "To já už dělám v cihelně měsíc a je to super". Vlk s Liškou se diví: "V cihelně? Jak to tam vydržíš?" "No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!

Umiš nakreslit ženu ? je to jednoduché

24. listopadu 2010 v 12:44 | demagog |  ostatní parodie

Umiš nakreslit ženu? je to jednoduché koukej

viz odkaz........http://fcmx.net/vec/get.swf?i=003702

Ministr financí ví jak šetřit !!!

22. listopadu 2010 v 22:01 | demagog |  ostatní parodie

Vtrhne ministr financi Koloušek se samopalem do domova důchodců a začne bezhlavě sřílet
/film rambo 1  kulomet v pravé ruce/

kolem sebe a dědkové a báby začnou mrtvý padat na zem a ministr huláká:

10 tisic 20 tisic 30 tisic a další mrtvá bába  ušetříme ve statním rozpočtu už nikdy nebudete brát důchod jupí

RECEPT co zvládne uvařit každý muž

15. listopadu 2010 v 19:23 | demagog |  ostatní parodie

Snadný a přitom výborný recept na přípravu tresky, který hravě zvládne i muž.

Potřebujeme: tresku, olivový olej, papriku, česnek, cibuli, sůl, pivo a ženu.

Příprava: Postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní dveře. Otevřeme si pivo a za dvě hodiny je to hotové. Jídlo je skutečně výborné. A nedá skoro žádnou práci. 

Rozdíl mezi občanem a občanem /poslancem/

15. listopadu 2010 v 19:18 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

Jednoho dne se stalo, ze přišel zahradník k holičovi aby se dal ostřihat. Když byl hotov, ptal se kolik dluží... Holič odpověděl: Tento týden sloužím spoluobčanům, tudíž nemohu brát žádné peníze.; Zahradník tedy poděkoval a opustil holičství.

Když holič otevírá svůj obchod příští ráno, našel tam 12 růží s děkovným přáním.
Druhy den, přišel pekař, aby se dal také ostříhat. Po stříháni se opakovalo to samé. ;Sloužím spoluobčanům tento týden, tudíž nemohu připustit, abych dostal zaplaceno,vysvětlil holič. Pekař byl rád a odešel.


Příští ráno, když holič otevírá svůj krámek, vidí sáček se 12 koblížky upečenými do zlatova a s děkovnou kartou ...

Ten samý den, přišel vládní činitel a nechal se také ostříhat. Když chtěl platit, slyší totéž:;Sloužím tento týden spoluobčanům, tudíž nemohu vaše peníze přijmout,; znělo holičovo vysvětlení... Poslanec byl mile překvapen. Poděkoval a odcházel velice radostný ...

Příští ráno, když chtěl holič otevřít krám, stálo tam 12 poslanců aby se nechali zdarma ostříhat.


Milí přátelé. toto je pouhá ilustrace a základní rozdíl mezi obyčejným občanem a zástupci státní správy odtrženými od reality všedního života, totiž těmi, kteří mají vést naši zemi !!

Srovnáni životni urovně

15. listopadu 2010 v 19:14 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

Američan,Čechoslovák a Rusák srovnávají životní úroveň. Američan: "My máme v rodině většinou 3 auta. Jedno na běžný provoz - nákupy, zaměstnání..., druhé na reprezentaci - koncerty,divadlo... a třetím jezdíme do zahraničí na dovolenou." Čechoslovák: "My máme 2 auta. Jednoho trabanta na celý rok. Ale na dovolenou do zahraničí,tam jezdíme zásadně tím druhým.Zánovní škodou 105." Rusák: "My máme jednu volhu - na celou gubernii a do zahraničí jezdíme zásadně tankama." 

Soudruzi jsou chránění

15. listopadu 2010 v 19:13 | demagog |  ostatní parodie
Probudí se zmražený generální tajemník soudruh Husák po sto letech,v rámci vědeckého experimentu v JZD Slušovice,zakopán nedaleko čtyřproudé silnice.I jde domů a ptá se: "Chlapečku, prosím tě, kde je tady KSČ?" "KSČ? Co to je, neznám." "Soudruhu,kudy sa dostanu v KSČ?" "Co prosím? Pane, já vám nerozumím" "Dědečku, prosím vás,vy jste moje spása.Kde je tady KSČ?" Děda odpovídá: "KSČ ? Jo vy myslíte komunisty.To musíte tam, směrem do hor.Ale moc si nezastřílíte,oni už jsou chráněný!"

Proč myši piji tequilu

15. listopadu 2010 v 18:55 | demagog |  ostatní parodie

Sedí tři myši za barovým pultem a pijí tequilu. První myš vyzunkne jednu tequilu,bouchne sklenkou o pult a říká: "Já jsem tak odvážná, že si každý den uloupnu trochu jedu na myši a Žvýkám ho, abych se lépe odvázala..." Druhá myš se na ni podívá, hodí do sebe dvě tequily,bouchne sklenkou o pult a povídá: "A já jsem tak odvážná, že každý den jdu k pasti na myši,zdvihnu záklopku,trochu se na ní pohoupám a to jsem teprve v transu..." Třetí myš se na ně koukne, šoupne do sebe tři tequily, bouchne sklenkou o pult a vydá se ke dveřím. Dvě první myši za ní udiveně hledí: "Kam jdeš?" Jdu si zapíchat s kocourem..."

Bože,chtěl bych postavit most

15. listopadu 2010 v 18:52 | demagog |  povídky - parodie-vtipy

Jde takhle unavený starší muž a přemýšlí o životě. Najednou se zatáhne obloha a zvučným hlasem promluví Bůh. "Protože mě celý život věrně následuješ, splním ti jedno přání" Muž pohotově odpoví: "Postav most na Havaj, abych si tam mohl kdykoliv zajet." Bůh odpověděl:"To není zrovna jednoduché přání. Dovedeš si představit ty pilíře sahající až na dno Pacifiku? To množství betonu a oceli k jejich vybudování? Zamysli se ještě jednou a zkus vymyslet něco jednoduššího." Muž se znovu zamyslel a konečně řekl: "Bože, přál bych si rozumět své ženě. Chtěl bych vědět, jak se cítí, na co myslí, když se mnou nemluví, proč pláče, co tím myslí, když říká, že se nic neděje. A jak mohu svou ženu učinit opravdu šťastnou." Na to Bůh řekl: "Chceš na tom mostě dva pruhy nebo čtyři?"  

Podle zařazeni jsem veverka

15. listopadu 2010 v 18:51 | demagog |  ostatní parodie

Žralok říká:" Já pracuju u americké policie, u pobřežní stráže, honím nelegální přistěhovalce, drogové zásilky a další trestnou činnost. Vždy, když odhalím trestný čin, zvrhnou mi do vody náklaďák masa, no žiju si jako pán, jsem moc spokojený." Nato reaguje orel: "Já pracuji pro ruskou policii. Celé dny létám nad prostorem státních hranic, ale i ve vnitrozemí a odhaluji pěkně shora trestnou činnost. Kdykoli něco odhalím, a že je to často, dostanu vrchovatý kbelík masa. Taky Si žiju dobře a jsem moc spokojený." Nakonec se přidá vlk: "Já pracuju pro českou policii. Celé dny obíhám nejen statní hranice, ale i vnitrozemí. Vyhledávám a objasňuji všechny druhy trestné činnosti. A pokaždé, když něco odhalím, dostanu vrchovatý kbelík oříšků." Orel se žralokem se podiví: "Oříšků? Jsi přeci šelma, proč nedostaneš maso? "Protože jsem na tabulkovém místě veverky."

Proč moje manželka nechce souložit?asi má milence

15. listopadu 2010 v 18:48 | demagog |  ostatní parodie

Ráno jsem se probudila,rychle se umyla, podojila krávu, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odvezla je do školy. Po návratu jsem naklepala kosu a pokosila trávu. Pak jsem šla do práce. V práci jsem se pohádala s nadřízeným a jednoho podřízeného z práce vyhodila. Cestou z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se zdržela... Zapomněla jsem totiž tomu svému koupit pivo, tak jsem se musela vrátit. Takže jsem koupila i klobásky na gril... ty má ten můj strašně rád. Pak jsem přijela domů, nasekala dřevo, připravila jídlo, dojela do školy pro děti, dala jsem jim svačinu, zpracovala daňové přiznání a šla na pole. Mezitím jsem stihla jít ke kosmetičce, objednala si nový balzám na ruce a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy, sebrala vejce v kurníku, připravila večeři, vyměnila žárovku v chodbě a pojistku na levém blinkru u auta, nakrmila děti, vykoupala je a dala spát. Pak jsem dala prát prádlo,šla na internet, přes banking jsem zaplatila účty, přečetla poštu, dala sušit prádlo,včerejší jsem vyžehlila. Snědla jsem kousek mrkve, osprchovala se a jdu spokojeně spát. Když v tom mi blesklo hlavou: HRŮZA...! Vylítla jsem z postele... Můj muž leží od rána v obýváku na gauči u televize a ani si chudák nezašukal !!!...

Být blondýna se vyplatí !

15. listopadu 2010 v 18:45 | demagog |  ostatní parodie
Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá plastová, tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii. Dealer si stěžoval, že už je to rok, co mi je vestavěli, a ještě stále jsem za ně nezaplatila. No teda, to, že jsem blond, ještě neznamená, že jsem automaticky blbá, ne? Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval ten kecací chlápek, co mi je prodal, že: "Do JEDNOHO roku se ty okna zaplatí samy". Haló? Už to jeden rok byl! řekla jsem mu. Na druhém konci bylo jen ticho, tak jsem nakonec zavěsila a oni už nikdy nezavolali. Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti!! "Pravda Vitězí !

1. listopadu 2010 v 14:47 | demagog |  ostatní parodie


To je jen fráze na papíru,
bylo to v seriálu,
tuším v prvním dílu.
Ve druhém už bylo,
že krást je mocných právo,
tak se nečil vole, nenaříkej, krávo.
Chcete jim to nandat?
Nečas ale říká, že má od vás mandát.
Na zvýšení poplatků na všecko.
že to dělá Bangladeš i Německo,
že nechcete práci, jen si zpívat, tančit, hrát,
žít si dobře jako v ráji a podporu brát.
Tak budete zpívat, tančit, jak my pískáme,
ať zvolíte koho chcete, tak vám
Černý Petr v ruce zůstane.
Pravda a láska zvítězí ! říkám vnučce Nikolce,
Ale dědo, co to mluvíš,
tomu už dnes nevěří
ani děti ve školce.